Логотип KidsUp
067
073
873 7747

Ігра з піском Sand play

Ігра з піском Sand play

Новий, дієвий метод, що допомагає дитині пізнати і зрозуміти себе.  Психологічна методика називається Sand play (Сендплей), гра з піском, а також  "Пісочна терапія". Новітня технологія, що допомагає в становлені та саморозвитку маленької особистості. 
Ігра з піском, одна з небагатьох видів психологічних засобів, яка допомагає дитині краще зрозуміти навколишній світ і що особливо важливо, зрозуміти себе. 
З трьох років починається становлення особистості вашої малечі, криза даного віку має переломний і вирішальний характер, тому саме з 3-х років рекомендовано починати пісочну терапію, задля гармонійного розвитку та допомоги в становленні особистості Вашого маляти.
Завдяки Sand play у дитини розвивається: здатність до самовираження і творчого сприйняття світу; пам’ять, увага і просторова уява.

Створюючи свій, неповторний світ на піску за допомогою різноманітних фігурок, малюк передає нам всі свої фантазії і переживання, які іноді неможливо помітити в повсякденному житті, а дитина, ще нажаль не може сама повністю описати свої почуття та тривоги. 
Пісочна терапія також сприяє розвитку наступних навичок:

формування комунікативних навичок;
поліпшення пам’яті, уваги та образного мислення;
розвиток дрібної моторики рук;
позбавлення від тривог і страхів;
розвиток просторового мислення.


Тому, враховуючи всі аспекти даного методу, ми вирішили запровадити гру з песком в нашому освітньому процесі. Адже Кідс Ап має за мету гармонійний розвиток здорової особистості, а така гра виступає його запорукою.

kid_rspsnie

Ігра з піском Sand play

Лечение у детей может проходить при участии дефектолога, психолога. Это длительная и кропотливая работа, в процессе которой необходимо создавать максимально благоприятную психологическую обстановку вокруг ребенка. Вы можете быть уверены, что наш специалист будет всегда внимательным, спокойным, доброжелательным с вашим ребенком, проявит терпение и заботу в процессе занятий. У нас вы получите рекомендации от специалиста по организации коррекции дома.

Работа по коррекции не может быть простой, это всегда нагрузка на мышцы, на нервную систему ребенка. Но важно, что все занятия проходят в игровой форме, и дети могут быть активны все это время. Усталость ребенка после занятия будет свидетельством того, что он правильно выполнял задания педагога.

Для того, чтобы процесс исправления был более эффективным и быстрым, наш специалист может обучить вас играм. Так вы сможете заниматься с ребенком самостоятельно дома, чтобы поддерживать непрерывный процесс положительных изменений.