Логотип KidsUp
067
073
873 7747

Хіп-Хоп
Танці від 4 років

Хіп-Хоп Танці від 4 років

Студія танцю Міжнародної академії KidsUp приймає дітей від 4 років.

Гурток для тих, хто при звуках музики починає пританцьовувати. Ми навчимо з самих азів до повноцінних постановок - сучасні танці і хіп-хоп. У нас танцюють всі та з величезним задоволенням!

В нашій студії танців діти вивчають сучасні та модні танцювальні напрямки:

  • джаз
  • фанк
  • контемпорарі
  • хіп-хоп
  • неосвінг.

Педагоги викладають основи ритміки та хореографії, елементи акробатики та акторську майстерність.

Уроки танців розвивають відчуття ритму та музичний слух. Навіть якщо дитина не захоче в подальшому продовжувати навчання, то навички, які вона отримає в нашій студії, допоможуть їй завжди почувати себе впевнено та комфортно на танцювальному майданчику.

Танцьористи мають мати добру фізичну підготовку, тому заняття в танцювальній групі – це вклад в здоров'я дитини. А в дитинстві фізичний та інтелектуальний розвиток тісно пов'язані. Тому діти, котрі регулярно відвідують танці, рідко хворіють та добре навчаються.

Вартість - 1000грн. місяць.

Предварительная запись обязательна.

kid_rspsnie

Хіп-Хоп
Танці від 4 років

Підготовка до основної частини занять включає розминку і розтяжку. Діти вчаться правильно тягнутися, дізнаються про будову опорно-рухового апарату, про те, як не отримати травму при виконанні танцювальних рухів і стрибків. Питанням безпеки на тренуваннях приділяється чимало часу. Педагоги розподіляють навантаження в залежності від індивідуальних фізичних можливостей кожної дитини, але при цьому дають вправи на розвиток всіх груп м'язів. Такий підхід дозволяє зміцнити зв'язки і суглоби з дитинства, прищеплює культуру тренувань. Якщо ваша дитина в майбутньому вирішить займатися танцями серйозно, після нашої студії у неї буде гарна база.

Регулярні заняття танцями покращують розвиток опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи. Діти у яких достатній рівень фізичної активності, набагато рідше стикаються з проблемами з боку нервової системи, краще адаптуються в новому колективі.

Бажання танцювати під ритмічну музику закладено в кожній дитині спочатку. Наші педагоги організовують процес навчання так, аби підтримувати це бажання, тому діти завжди з радістю йдуть до них на заняття.

І звичайно, діти мають можливість показати свої успіхи батькам і друзям. Ми регулярно організовуємо виступи наших учнів в академії або за її межами.