Логотип KidsUp
067
073
873 7747

Всестороннее развитие

Телефонуйте 067 873 7747

або 073 873 7747

з 8:00 до 13:00

Вартість відвідування

6900ГРНМІС

з 8:00 до 18:00

Вартість відвідування

10800ГРНМІС

Міжнародна Дитяча Академія KidsUp

Найцінніше, що Ви можете дати своїй дитині – це можливість проявити всі її здібності. Щоб виразити себе, дітям необхідне безпечний творчий простір для розвитку, навчання та ігор, а ще небайдужі дорослі, які зможуть спрямувати діяльність та оцінити результат. Організувати все це навіть найуважнішим та турботливим батькам самостійно складно. Потрібно присвятити час для пошуку педагогів, обрати краще місце для розваг та творчості, приділити увагу адаптації дитини в дитячому колективі. Та зараз у Вас є KidsUP!

Шість принципів KidsUp

Кожен з батьків стикається з дилемою: організувати для дитини прогрмау раннього розвитку чи ні? У випадку, якщо обирається перший шлях, дуже важливо знайти викладачів, які грамотно організують процес, аби психіка дитини навантажувалась рівномірно та якісно. Для себе та своїх дітей ми пішли саме по першому шляху та підібрали колектив, який має стаж роботи, який дозволяє гарантувати, що розвиток буде здійснюватися повноцінно та продумано. Наша робота – це робити так, щоб дитина отримувала знання з радістю, йшла шляхом відкриттів легко та невимушено. І ми ведемо дітей цим шляхом, грунтуючись на шести стандартах по шести областям розвитку:

Мова та грамотність

Розвиваємо здібності дітей, в результаті яких малюки легко передають свої ідеї, думки і почуття за допомогою усного та писемного мовлення, демонструють ранні навички читання.

Старанність

Для вирішення завдань дуже важливі самоконтроль та увага - ми вчимо концентруватися на завданнях, ставити цілі і прагнути їх досягнення.

Соціальний та емоційний розвиток

Малюкам належить активно контактувати з однолітками і дорослими. Ми вчимо соціальним нормам, що дозволяє дитині відчувати себе невимушено в колективі, взаємодіяти ефективно з оточуючими.

Фізичний розвиток і хороше самопочуття

Для дитини дуже важливо рухатися, розвивати опорно-руховий апарат. Комплекс занять, що включають гімнастику, фізкультуру, активні ігри дозволяє в ігровій формі опрацьовувати великі і малі м'язи, розвивати дрібну моторику, тренувати витривалість та привчатися вести здоровий спосіб життя.

Когнітивний розвиток

Комплекс занять, спрямованих на розумовий розвиток, логічне мислення, осмислення світу і процесів які в ньому відбуваються. Це і вивчення математики та точних наук в ігровій формі, і наукові експерименти, і логічні квести.

Творче вираження

Ми допомагаємо максимально розкритися творчим задаткам малюків - маса різноманітних за тематикою занять дозволять знайти саме той напрямок, який найбільш вдається і подобається дитині.

ВІДМІННІ
Від інших

Силует дітей які позують

Нашу Академію називаємо міжнародною бо до навчання в ній приступають діти як громадяни України, так іноземні громадяни.

У нас працюють носії мов, які народилися і вчилися в англомовних (і не тільки) країнах.

Міжнародна Дитяча Академія KidsUp

Ми допоможемо Вам подарувати вашій дитині добре та веселе дитинство, яке стане відмінним стартом до щасливого життя. У нас є всі умови для навчання, розвитку та дитячої творчості на одній території, і Вам не потрібно шукати додаткові зайняття будь-де ще. Дитячий садок з повним або частковим перебуванням, підготовка до школи, творчі майстер класи, хореографія, музичні вправи, вивчення іноземних мов. Все це зорганізовують наші педагоги, використовуючи стандартні та авторські програми навчання.

Міжнародна дитяча академія KidsUP знаходитья у окремій новій будівлі, з урахуванням всіх норм для безпечного перебування дітей. Закрита, під охороною, територія для прогулянок на свіжому повітрі. При відвідуванні пового дня передбачено харчування 4 рази на день. Всі меблі для дітей були виготовлені за нашим індивідуальним замовленням. Ми щоденно слідкуємо, щоби в приміщеннях було чисто та комфортно, регулярно поновлюємо фонд іграшок та матеріалів для творчості.

Новим сім'ям ми завжди раді, та робимо все можливе, щоб результатами відвідування нашої Академії були задоволені і діти і батьки. У нас є свої правила, але індивідуальні потреби дитини ми обов'язково враховуємо. Саме в цьому і проявляється турбота. А з того моменту, як ви заключите з нами контракт, турбуватися про Вашу дитину стає нашим обов'язком.